MB Olsztyn Marcin Bogucki 

Telefon

+48 505 378 877

Email

kontakt@mbolsztyn.pl

Adres

ul. Kazimierza Jagiellończyka 1/3 lok.14

10-062 Olsztyn

 

fotowoltaika dla firm | fotowoltaika dla domu | fotowoltaika dla rolników | pompy ciepła

Dzięki współpracy z Alior Bankiem ................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Zadzwoń do naszego doradcy finansowego!

Fotowoltaika Finansowanie

Także środki z programu Czyste Powietrze pozwalają na zredukowanie wydatków na ekologiczną inwestycję w panele słoneczne, które obniżają koszty energii elektrycznej. Zamiast płacić odsetki od kredytu zarówno przedsiębiorstwa, jak i rolnicy oraz osoby prywatne mogą skorzystać z bezpłatnych dotacji. Ponieważ pozyskanie pieniędzy z publicznego dofinansowania do fotowoltaiki w ramach programu Mój Prąd wymaga spełnienia wielu formalności i uporania się z procedurami, zapewniamy naszym klientom pomoc w tym zakresie. Naszym zadaniem jest napisanie i złożenie wniosku oraz innych dokumentów, a następnie prawidłowe rozliczenie nakładów poniesionych na montaż systemu solarnego. Zapraszamy do współpracy każdego, kto chce taniej zainstalować panele fotowoltaiczne w firmie lub gospodarstwie rolnym!

Czyste Powietrze

Dostępne w ramach programu Mój Prąd dotacje do paneli słonecznych są przeznaczone dla osób prywatnych i skorzystać z nich mogą też rolnicy. W jego ramach można otrzymać dofinansowanie w wysokości nawet 50% wszystkich kosztów poniesionych na realizację inwestycji w fotowoltaikę. Co istotne, uzyskane środki można przeznaczyć na ogniwa solarne montowane nie tylko na terenie samego gospodarstwa, ale również w obrębie domu. Trzeba jednak pamiętać, że moc instalacji może wynosić od 2 do 10 kW, co stanowi pewne ograniczenie, ale bynajmniej nie wyklucza korzyści wynikających z możliwości sięgnięcia po pieniądze z tego programu. W ich pozyskaniu można uzyskać pełne wsparcie ze strony naszej firmy. Zapraszamy do współpracy klientów z Olsztyna i okolic, których interesują dotacje dla rolników na fotowoltaikę.

Dotacja Mój Prąd

Również prowadzenie gospodarstwa generuje duże zapotrzebowanie na prąd, którego koszty można zredukować poprzez montaż i pozyskanie dofinansowania dla rolników do fotowoltaiki. Aby nie płacić coraz większych rachunków wynikających z podwyżek energii elektrycznej i niepotrzebnie zwiększać wydatki, warto nawiązać współpracę z naszą firmą. Pomagamy gospodarstwom w dobraniu oraz montażu komponentów i przebrnięciu przez dotacje na fotowoltaikę dla rolników, których całkowita kwota zależy od indywidualnych parametrów inwestycji.

 

Dzięki naszemu wsparciu można liczyć na skuteczne pozyskanie dodatkowych środków na założenie paneli fotowoltaicznych, których okres zwrotu wynosi zaledwie 6-8 lat, podczas gdy czas użytkowania to +25 lat w zależności od modelu wybranych ogniw solarnych. Poza obniżeniem kosztów energii wiele osób indywidualnych, firm i rolników prowadzących gospodarstwo decyduje się dofinansowanie do fotowoltaiki ze względów ekologicznych, ponieważ to inwestycja w pełni przyjazna środowisku naturalnemu.

Dotacje na fotowoltaikę dla rolników

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z wykorzystaniem prądu – im większe zapotrzebowanie, tym bardziej dotkliwe dla budżetu przedsiębiorstwa stają się ceny energii. Aby je zredukować i zwiększyć niezależność zakładu od zewnętrznego dostawcy prądu oraz jego zmiennych cen, warto zdecydować się na dotacje dla firm na fotowoltaikę. Skorzystanie z programu Czyste Powietrze otwiera drzwi do darmowego dofinansowania, które pozwala na wyraźne obniżenie niemałych przecież kosztów związanych z inwestycją w instalację fotowoltaiczną.

 

Ogniwa solarne są doskonałym sposobem na dywersyfikację źródeł energii przedsiębiorstwa. Zamiast ograniczać się do jednego czy dwóch surowców albo dostawców warto otworzyć się na nowe możliwości, jakie dają dotacje na panele fotowoltaiczne dla firm. Dofinansowanie przekłada się na zmniejszenie nakładów inwestycyjnych o kilkadziesiąt procent, dlatego zdecydowanie warto z niego skorzystać. W przejściu przez wszystkie procedury, które dotyczą np. programu Czyste Powietrze, można uzyskać we współpracy z nami.

Dotacje na fotowoltaikę dla firm

Jednym ze sposobów na pozyskanie dodatkowych środków są komercyjne kredyty na fotowoltaikę. Podczas gdy dofinansowanie fotowoltaiki dla rolników, firm i osób prywatnych z takich programów jak np. Czyste Powietrze nie wiąże się z żadnymi odsetkami, pożyczki nie dają takiej możliwości. Nie zmienia to faktu, że specjalny eko kredyt jest bardzo korzystny, ponieważ bank proponuje oprocentowanie już od 4-5% RRSO, podczas gdy w przypadku tradycyjnych produktów gotówkowych wynosi ono prawie dwa razy tyle.

 

Z kolei okres kredytowania opiewa na kilka lat. W celu uzyskania kredytu na finansowanie fotowoltaiki należy legitymować się odpowiednią zdolnością i dostarczyć wymaganą dokumentację formalną. W ramach współpracy z naszą firmą można liczyć na kompleksowe wsparcie na tym polu, dzięki czemu oszczędza się czas i ma się gwarancję najkorzystniejszego na rynku kredytu na fotowoltaikę, co daje możliwość obniżenia kosztów energii.

Kredyty na fotowoltaikę

Zdajemy sobie sprawę z tego, że finansowanie instalacji fotowoltaicznych wymaga zaangażowania dużych środków. I choć zwracają się one w krótkim czasie i zapewniają dostęp do darmowej energii przez dziesięciolecia, to jednak trzeba mieć do nich dostęp. Aby to ułatwić, zapewniamy wsparcie w pozyskiwaniu kredytu, dotacji i dofinansowań paneli słonecznych, dzięki którym można znacząco obniżyć koszty inwestycji. Zachęcamy do współpracy i sprawdzenia kompleksowej oferty skierowanej do firm i rolników.

      zadzwoń  + 48 505 378 877

MENU