MB Olsztyn Marcin Bogucki 

Telefon

+48 505 378 877

Email

kontakt@mbolsztyn.pl

Adres

ul. Kazimierza Jagiellończyka 1/3 lok.14

10-062 Olsztyn

 

fotowoltaika dla firm | fotowoltaika dla domu | fotowoltaika dla rolników | pompy ciepła

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej atrakcyjnej cenowo i zróżnicowanej oferty urządzeń odnawialnych źródeł energii solarnej. Nasze panele słoneczne pochodzą od renomowanych i cenionych w kraju i na świecie producentów instalacji fotowoltaicznej.

Od wielu lat działamy na regionalnym rynku odnawialnych źródeł energii. Naszą specjalnością jest fotowoltaika. W zakresie naszych usług znajduje się kompleksowe wsparcie skierowane do mieszkańców Olsztyna i terenu całego województwa warmińsko-mazurskiego. Oferujemy Państwu  fachową pomoc w doborze, zakupie i montażu paneli do konwersji promieniowania słonecznego na energię elektryczną. Instalacja fotowoltaiczna dla domu jednorodzinnego  pozwala na wymierne oszczędności i obniżenie rachunków za prąd. Nasze usługi cechuje najwyższy poziom jakości i profesjonalizmu.

Fotowoltaika dla domów

Kluczową zaletą fotowoltaiki dla domu jednorodzinnego są wymierne oszczędności dla gospodarstw domowych. Z wielu badań wynika, że instalacja fotowoltaiczna pozwala na redukcję kosztów zużycia energii elektrycznej rzędu 80-90% dotychczasowej kwoty płaconych rachunków za prąd. Wydajne panele słoneczne stwarzają realne możliwości poprawy salda budżetu domowego.

 

Ponadto, zgodnie z przepisami ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych właściciele instalacji fotowoltaicznej umieszczonej na domu jednorodzinnym mogą przy składaniu rocznych zeznań podatkowych odliczyć od podstawy opodatkowania wydatki związane z zakupem paneli solarnych na potrzeby poprawy efektywności energetycznej budynku.

 

Fotowoltaika do domu jednorodzinnego daje również użytkownikom uniezależnienie się od stale rosnących taryf operatorów i dostawców prądu. W konsekwencji, dzięki instalacji paneli fotowoltaicznych, mieszkańcy Olsztyna i okolic zyskują nie tylko wymierne oszczędności finansowe z tytułu konwersji energii słonecznej na prąd, ale również poprawie ulega ich stopień bezpieczeństwa energetycznego.

Instalacja fotowoltaiczna dla domu jednorodzinnego - jakie oszczędności?

W naszej ofercie fotowoltaiki dedykowanej dla domu jednorodzinnego znajdują się trzy zasadnicze typy instalacji fotowoltaicznych:

 

  • wyspowa  – prąd stały generowany z energii słońca przez panele fotowoltaiczne jest zamieniany przez falownik (inwerter) na zmienny, który następnie może zostać wykorzystany w domu jednorodzinnym na potrzeby działania wszystkich rodzajów urządzeń AGD i sprzętu elektromechanicznego,

 

  • podłączona do sieci – przynosząc analogiczne korzyści jak instalacja wyspowa, a dodatkowo nadwyżka wygospodarowanej energii elektrycznej może zostać odsprzedana operatorowi energetycznemu po gwarantowanej taryfie cenowej,

 

  • hybrydowa – ta instalacja fotowoltaiczna pozwala na podgrzewanie ciepłej wody użytkowej w domu jednorodzinnym.

 

 

Fotowoltaika na dom jednorodzinny - jakie typy instalacji?

4. Montaż instalacji

Po uzgodnieniu dogodnego terminu, dostarczymy materiały na teren budowy i dokonamy montażu wraz z pierwszym uruchomieniem instalacji.

6. Konfiguracja

Po wymianie licznika skonfigurujemy twoją instalację, oraz uruchomimy mobilny podgląd produkcji na Twoim smartfonie.

7. Dotacja dla osób fizycznych

Wypełnimy i wyślemy za Ciebie wniosek o dotację z programu "Mój prąd".

3. Umowa

Po dobraniu instalacji i akceptacji projektu, podpisujemy umowę na dostarczenie materiałów, wykonanie oraz uruchomienie Twojej elektrowni.

5. Dokumentacja

Wypełnimy za Ciebie wszystkie niezbędne dokumenty, aby zgłosić elektrownię do Twojego zakładu energetycznego w celu zmiany statusu umowy i wymiany licznika na dwukierunkowy.

Umówmy sie na spotaknie w celu przeprowadzenia wizji lokalnej pozwalającej na dobranie odpowiedniej elektrowni dla twojego zapotrzebowania.

2. Darmowy audyt

1. Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń do nas albo napisz email.

Możesz też skorzystać z formularza

Dom z fotowoltaiką - Jak to wygląda w praktyce?

      zadzwoń  + 48 505 378 877

MENU