MB Olsztyn Marcin Bogucki 

Telefon

+48 505 378 877

Email

kontakt@mbolsztyn.pl

Adres

ul. Kazimierza Jagiellończyka 1/3 lok.14

10-062 Olsztyn

 

fotowoltaika dla firm | fotowoltaika dla domu | fotowoltaika dla rolników | pompy ciepła

Fotowoltaika dla rolników

Ważną korzyścią dla rolników, która płynie z montażu instalacji fotowoltaicznej, jest możliwość obniżenia podatku rolnego i uzyskania ulgi inwestycyjnej. Dostępne są też liczne programy dofinansowania, w ramach których rolnicy mogą starać się o pozyskanie dodatkowych środków na realizację przedsięwzięcia. Wszystko to sprawia, że jest to inwestycja zdecydowanie opłacalna, i to nie tylko pod względami finansowymi, ale również ekologicznymi, ponieważ umożliwia bezpieczną dla środowiska produkcję energii elektrycznej. Zapraszamy do współpracy każdego, kogo interesuje wysokiej jakości fotowoltaika dla rolników!

Proponowana przez nasz zespół fotowoltaika dla rolnictwa zapewnia liczne korzyści, ale tylko pod warunkiem przeprowadzenia prawidłowego montażu i odpowiedniego dobrania komponentów. Na zlecenie rolników, na których potrzeby wykonywana jest przez fachowców z naszej firmy instalacja fotowoltaiki, najpierw dokładnie analizujemy lokalizację montażu i Państwa indywidualne wymagania oraz oczekiwania co do inwestycji. Następnie na tej podstawie dobieramy optymalne komponenty o precyzyjnie określonej mocy, które mają decydujący wpływ na wydajność, bezawaryjność i bezpieczeństwo działania instalacji fotowoltaicznych.

Kompleksowe wsparcie w realizacji inwestycji w panele słoneczne dla rolników

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak dużo energii elektrycznej wymaga funkcjonowanie gospodarstw rolnych, które pod względem zapotrzebowania na nią często są zbliżone bardziej do zakładów przemysłowych niż domów mieszkalnych. Tymczasem ceny prądu sprawiają, że koszty działalności rolnika z roku na rok boleśnie wzrastają, choć jednocześnie z zyskami wcale tak kolorowo nie jest. Remedium na wysokie ceny energii jest zastosowanie instalacji fotowoltaicznych, które stają się coraz popularniejsze w Polsce, podczas gdy na Zachodzie i Północy Europy są już standardem w większości gospodarstw rolnych. W takim razie, dlaczego warto zdecydować się na panele słoneczne dla rolników?

 

Podstawowa odpowiedź na powyższe pytanie brzmi: ponieważ zapewniają dostęp do darmowej i zarazem ekologicznej energii elektrycznej pochodzącej wprost z promieni słonecznych. Korzystanie z niej na co dzień pozwala na uniezależnienie się od dostawcy prądu i jego zmiennych cen. Instalacje fotowoltaiczne dla rolników to wieloletnia inwestycja, która zwraca się w znacznie krótszym czasie, niż wynosi czas jej użytkowania. Nawiązując z nami współpracę, mogą mieć Państwo gwarancję poprawnego wykonania prac montażowych, ale nie tylko, ponieważ nasza oferta ma kompleksowy charakter i obejmuje profesjonalne wsparcie na wielu polach.

Fotowoltaika dla rolników – oszczędność i bezpieczeństwo dostępu do energii elektrycznej

Jeśli są Państwo właścicielami gospodarstwa rolnego i chcą obniżyć koszty pozyskania energii elektrycznej, instalacja fotowoltaiczna zapewni skuteczne wsparcie pod tym względem. Dzięki niej można z powodzeniem zmniejszyć wydatki związane z wykorzystaniem prądu w celu zapewnienia działania urządzeń, maszyn i instalacji używanych przez rolników. W ramach współpracy z naszą firmą można mieć pewność prawidłowego wykonania prac montażowych i profesjonalnego doboru podzespołów składających się na panele fotowoltaiczne. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty!

      zadzwoń  + 48 505 378 877

MENU