MB Olsztyn Marcin Bogucki 

Telefon

+48 505 378 877

Email

kontakt@mbolsztyn.pl

Adres

ul. Kazimierza Jagiellończyka 1/3 lok.14

10-062 Olsztyn

 

fotowoltaika dla firm | fotowoltaika dla domu | fotowoltaika dla rolników | pompy ciepła

Pompy ciepła

Nasza firma oferuje sprzedaż pomp ciepła wraz z montażem na terenie Olsztyna oraz całego województwa warmińsko-mazurskiego. Zapewniamy naszym klientom pełny profesjonalizm oraz bezawaryjność wykonanych przez nas prac. Nasi doradcy pomogą Państwu dobrać odpowiadającą Państwa potrzebom moc urządzenia. Ofertę tworzymy indywidualnie dla każdego klienta. Przy obliczaniu prawidłowej mocy pompy ciepła bierzemy pod uwagę:

 

  • powierzchnię pomieszczeń do ogrzania w mieszkaniu

  • czy urządzenie będzie służyło tylko do podgrzewania wody, czy również do grzania pomieszczeń, 

  • dotychczasowe zapotrzebowanie energetyczne na przykład na podstawie ilości zużytego w poprzednim okresie grzewczym paliwa. 

 

Zapotrzebowanie na moc w budynku nie powinno być większe niż wartość mocy pompy ciepła. Tylko w ten sposób urządzenie będzie samowystarczalne i nie zajdzie potrzeba zainstalowania dodatkowego kotła węglowego lub gazowego. Jednocześnie nie warto dobierać mocy pompy ciepła na wyrost, by nie zwiększać niepotrzebnie kosztów i nie marnować wyprodukowanej energii. 

Profesjonalny montaż pomp ciepła

Koszty ogrzewania budynku bywają wysokie, szczególnie w wypadku domu jednorodzinnego. Proponujemy nowoczesne rozwiązanie, które umożliwi obniżenie rachunków związanych między innymi z podgrzewaniem wody. Korzyści płynące z instalacji pompy ciepła to między innymi:

 

  • oszczędność i niezależność od wahających się cen prądu, gazu, węgla, czy ropy, 

  • ekologia i ograniczenie emisji szkodliwych spalin do środowiska - urządzenie nie wymaga spalania paliw kopalnych, 

  • samowystarczalność energetyczna budynku.

 

Warto wspomnieć również, że pompa ciepła w połączeniu z instalacją fotowoltaiczną może stanowić praktycznie darmowy sposób ogrzewania domu i wody. W taki sposób nie wzrosną rachunki za prąd, a dodatkowo zyskają Państwo pełną niezależność energetyczną. Pamiętać należy jednak o odpowiedniej mocy pompy ciepła. Źle dobrana może generować wyższe koszty lub być niewystarczająco wydajna i nie ogrzewać mieszkania w zadowalającym stopniu. 

Dlaczego warto zainwestować w pompę ciepła?

Interesują Państwa przyjazne środowisku i oszczędne rozwiązania do domu lub firmy? Nasza firma oferuje profesjonalny montaż pompy ciepła na terenie całego Olsztyna i okolic. Jest to nowoczesny, energooszczędny sposób ogrzewania domu i wody, który zapewni Państwu niezależność energetyczną i znaczące obniżenie rachunków za prąd. Pompa ciepła to wszechstronne, samowystarczalne urządzenie, które czerpie energię bezpośrednio ze środowiska - powietrza, ziemi, a nawet wód gruntowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

      zadzwoń  + 48 505 378 877

MENU